Dara Rolins tvorí pár s Patrikom “Rytmusom” Vrbovským už dlhých päť rokov. Klape im to, sú spolu šťastní a všetci očakávajú, kedy krásna speváčka oznámi radostnú novinu, že k dcérke Laure pribudne nový potomok.

Od spoločnej skladby Dary Rolins a Rytmusa ubehlo už neuveriteľných desať rokov. Hit “Párty DJ” lámal rekordy v rádiách a bol obľúbený takmer na všetkých diskotékach od Bratislavy až po Novú Sedlicu. Po tom, ako speváci oznámili svoj ľúbostný vzťah, všetci fanúšikovia dúfali, že príde aj nová spoločná skladba. A konečne sa dočkali! Trvalo to síce dlho, pretože aj keď niečo napísali, jednému z nich tam vždy čosi nesedelo, avšak s touto skladbou sú obaja spokojní. Duet môžeme očakávať už na Vianoce, kedy vyjde Patrikov nový album “Krstný otec”. Dara však tiež nespí na vavrínoch a poctivo maká v nahrávacom štúdiu na novom albume, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta už budúci rok. Už teraz sa nevieme dočkať!

 

V mojom svete:)❤️#thisisSOOOme 😃#musicTime #myTime #NOWtime #etc2017 @studio_dh #makeMeWannaScream

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

 

Prave teraz🎤 #inTheMeanTime #musicTime @studio_dh @sebastianhadl #myBoyzzz #parntnersincrime #familyRulezzz

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

 

Na romantickej veceri s mojim muzom🍴:)…

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

Zdroj: expres.cz | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.