V súčasnosti už nie je ničím neobvyklým, ak si žena k väčším perám dopomôže estetickým zákrokom. Niekedy je preto ťažké rozlíšiť, či ide o prirodzenosť alebo prácu odborníka. Pre mnohých sú zrejme záhadou aj ústa speváčky Dary Rolins, ktorá neustále čelí poznámkam o tom, že ich má napichané. Ako je to ale v skutočnosti?

Dara Rolins je pre svoju nestarnúcu krásu obdivovaná mnohými ženami, ktoré jej závidia dievčenský vzhľad a dokonalé črty tváre. Nie je ale žiadnym tajomstvom, že si speváčka ku sviežemu looku dopomáha pravidelnými “dávkami mladosti”. Necháva si však upravovať i pery? Presne táto otázka padla od jednej z fanúšičiek pri blondínkinom poslednom zábere na Instagrame a hudobná ikona na ňu bez okolkov odpovedala.

Dara Rolins

,,Bože, už mi s tým dajte pokoj. “Reť” som si napisala raz v živote, mám pocit, že je to tak sto rokov dozadu, v dobe, kedy som si naivne myslela, že presne a jedine TO robí ženu se*y,” napísala 47-ročná československá diva, ktorá svoj zákrok ihneď po jeho dokončení oľutovala.

,,Namiesto toho som chcela radšej mesiac chodiť kanálmi. Veľmi zle, neprirodzene a viem, že ma aj Matej odmietal bozkávať,” Dara sa vrátila do minulosti, kedy tvorila pár s otcom jej dnes už 12-ročnej dcérky Laury. Okrem toho ešte dodala, že veľké ústa sú síce na niektorých ženách pekné, no na niektorých vedia byť aj extrémne smiešne. ,,Mám svoje, pekne krojené pery a na to, aby som ich vizuálne “prifúkla” mi dokonale postačí moja milovaná kontúrka,” Rolins, ktorá sa v danom príspeku priznala i k tomu, že chodí raz za 3 – 4 mesiace na botox medzi obočie, odhalila tajomstvo svojej krásnej pusy.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi