Počas svojej úspešnej kariéry sa Dare Rolins podarilo vybudovať zo svojho mena doslova značku. Nielenže má kráska stá tisíce obdivovateľov, ale patrí medzi najžiadanejších interpretov našich dvoch krajín, za čo si záujemcovia o jej program musia, samozrejme, priplatiť. Koľko táto hviezdna celebrita vôbec zarába a na úkor čoho je jej diár plne vybookovaný? 

Len prednedávnom sme vás informovali o veľkom úspechu Dary Rolins, keď si svojou tvrdou prácou vyslúžila miesto na titulke prestížneho magazínu Forbes. Práve tam otvorene porozprávala o svojich príjmoch – z tej sumy sa vám zatočí hlava!

,,Za normálnych, nepandemických okolností zarobím okolo 700-tisíc až milión korún mesačne len za živé vystúpenia, teda koncerty a komerčné akcie,” hovorí o čiastkach, ktoré ešte nezahrňujú spolupráce na Instagrame. Tie sa taktiež pohybujú v miliónových číslach, pričom 1 milión českých korún je v prepočte 37 000 eur. Samozrejme, musíme mať na pamäti, že obľúbená speváčka mesačne vypláca svoju asistentku, tanečnice, manažéra a účtovníčku.

Dara priznala, že v priemere zvykne absolvovať 10, v čase večierkov aj 20, vystúpení mesačne, do čoho počíta i prezentácie na komerčných akciách. Koľko svojho času teda musí investovať do práce? ,,To sú hodiny, hodiny, hodiny na cestách. Som kočovník, regulérny kamioňák. Aj keď to auto nešoférujem, je to únavné,” uviedla rodáčka z Bratislavy.

,,Zakaždým bojujem s tým, koľko času premárnim. Čo všetko som mohla urobiť. A hlavne, koľko veľa vecí sme si mohli povedať a prežiť s mojou dcérou Laurou, čo všetko som jej mohla ukázať. Tá zmes výčitiek ma ničí,” dodala plavovlasá kráska, čím odkryla temnejšiu stránku jej vysokých zárobkov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Magazín Forbes | Foto: Instagram/dararolins_vermi