Dara Rolins ovládla za posledné roky okrem hudobného sveta aj ten módny. Po tom, čo minulý rok zverejnila vlastnú kolekciu oblečenia, sa pochválila skvelou novinkou – na svoje konto si pripísala ďalší úspech z fashion oblasti.

Česko-slovenská hudobná ikona doslova žiari. Dôvodom môže byť prudko spomínaný vzťah s bývalým profesionálnym futbalistom Pavlom Nedvědom alebo aj fakt, že sa známa blondínka stala tvárou talianskej módnej značky so spodnou bielizňou.

O novinku sa populárna mamička podelila so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti. „Je mi cťou byť ambasádorkou a predstaviť vám na svojom tele ich novú kolekciu,“ Dara uviedla a následne si neodpustila pár šteklivých záberov v ležérnych kúskoch. Tie si môžete pozrieť -TU-.

Reakcie na seba nenechali dlho čakať a pod príspevkom sa okamžte objavili pochvaly na speváčkinu vypracovanú formu. „Moju dobrú náladu by vyčarovalo, keby mám tvoju postavu,“ zavtipkovala si komička Evelyn, pričom Rolins vyjadrili obdiv i české krásky Monika Marešová či Naomi Adachi.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nechýbali ani povzbudivé slová od fanúšikov, ktorí si ihneď všimli bruško 49-ročnej speváčky. „Tie vyrezané brušáky, celé telo, to je proste krása,“ napísala jedna z nich, prišom ďalší sa pridávajú, „Spodná bielizeň na krásnom tele=dokonalá kombinácia. Lepšiu ambasádorku si ani nemohli vybrať, gratulujem.“

Zdroj/Foto: Instagram/ DaraRolins_vermi