Od doby, ako sa Dara Rolins rozišla s raperom Rytmusom, čo sa udialo už pred dvomi rokmi, bolo speváčkino meno spájané s rôznymi mužmi. Tým posledným je iba 26-ročný hudobník Dalibor Štofan alias Dalyb, ktorý sa ku vzťahu so známou kráskou veľmi vyjadrovať nechce. Samotná Dara je ale o čosi výrečnejšia!

Dalibor Štofan patrí k mladej generácii úspešných raperov a producentov, ktorí vzbudzujú rešpekt a uznanie aj u dlhoročných hudobných stálic, akou je určite i Dara Rolins. Inak by obľúbená speváčka neprikývla na spoluprácu Hellou Kitty, nesúcu sa v poriadne se*y duchu – song nájdete na konci článku.

Pred pár dňami sa ale do médií dostala informácia, že Dalyba a Daru nespája iba pesnička. Dvojica má totiž údajne k sebe omnoho bližšie, pričom nemáme na mysli iba nevinné kamarátstvo.

Hoci by sa mohlo zdať, že ide o klebety, slová oboch umelcov naznačujú presný opak. „S Darou sa mi výborne spolupracovalo, je skvelá. Poznáme sa dlhšie. Nechcem sa k tomu však viac vyjadrovať,“ pre portál Pluska.sk uviedol člen rapovej formácia Haha Crew, ktorý sa intímnejšie puto s Darou nijak vyvrátiť nesnažil. Rovnako na tom bola aj Rolins.

„Vznikol tu nejaký príbeh aj označenia zajačik Dary. A aj keby to tak bolo či nebolo, sú to veci z môjho súkromia, ktoré si chcem nechať pre seba. Je to oblasť môjho intímneho života, necítim potrebu, že vo svojom dospelom živote by som mala ľudom niečo vysvetľovať a obhajovať sa. Nemusím sa k ničomu priznávať. Chcem si to nechať pre seba,“ na rovinu uviedla 47-ročná československá ikona, čím nepriamo potvrdila dohady, že je medzi ňou a mladým Košičanom viac než len pracovný či kamarátsky vzťah.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/dalybhahacrew, dararolins_vermi