Pred pár dňami zaplavila české médiá významná udalosť. Božský Karel Gott oslávil 80.narodeniny, čo však sprevádzalo množstvo komplikácií kvôli jeho zdravotnému stavu. Po krátkej dobe sa maestrovi rozhodla venovať pár úprimných slov i samotná Dara Rolins!

Karel Gott oslávil uplynulé dni v Divadle na Jazerce okrúhle jubileum v kruhu najbližších. Pôvodne však malo ísť o veľkolepý koncert na jeho počesť, ktorý však úspešný spevák musel na poslednú chvíľu na naliehanie lekárov zrušiť. Jeho zdravotný stav mu zrejme nedovoľoval vystúpiť.

Na počesť 80.narodenín sa napokon rozhodla venovať mu pár milých slov aj hudobná diva Dara Rolins, ktorej začiatky sa spájajú práve s jeho menom. Mnoho z vás si rozhodne pamätá legendárny song Zvonky štěstí, s ktorým dvojica prerazila až do Nemecka.

Nech je ten náš božský Kája šťastný, zdravý, milovaný. Nielen dnes, v deň jeho narodenín, ale stále, každý ďalší deň. Pretože si to zaslúži,” Dara sa vyznala pod záberom z roku 1984, za čo si vyslúžila desiatky tisíc pozitívnych reakcií zo strany fanúšikov.

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube | Foto: Instagram/DaraRolins_Vermi, OfficialKarelGott, Facebook, Twitter