Nie je tomu tak dávno, čo si najpopulárnejší pár slovenského šoubiznisu povedal svoje zbohom. Vzťah Rytmusa a Dary Rolins je tak už minulosťou, pričom každý z nich si žije vlastný život. Kým Patrik na všetky strany ukazuje, ako miluje Jasminu, Dara trávi dovolenku s dcérou Laurou.

Krátko nato, ako Dara Rolins a Rytmus oficiálne oznámili rozchod, raper predstavil verejnosti svoju novú frajerku Jasminu Alagič. Odvtedy zaplavuje sociálne siete zamilovanými príspevkami, v rámci ktorých sa už stihol vyjadriť, že aktuálne prežíva najšťastnejšie obdobie života a nikdy nemiloval nikoho tak ako 29-ročnú krásku. Ešte pred týmito slovami však na svoj Instagram napísal, že stretnutie s moderátorkou vraj preňho bolo to najsilnejšie, čo v živote zažil, a hneď vedel, že je zamilovaný.

Ako sa ukázalo, Patrik zaťal do živého. Kým síce jeho aktuálnu frajerku vyznania tešili, tej bývalej spôsobili smútok.Niekedy vás veci zaskočia, sklamú, prekvapia, preberú z ilúzie ešte aj teraz v dospelom veku. Ten život si nedá pokoj,“ situáciu okomentovala na svojom instagramovom profile známa speváčka.

Zdá sa však, že sa Dara otriasla a zlé myšlienky zahodila za hlavu. Aktuálne totiž trávi dovolenku s dcérou Laurou, s ktorou si užívajú spoločné chvíle v Arabských emirátoch. O tom, že sa má Rytmusova ex dobre, svedčí aj jej odkaz, ktorý priložila k príťažlivým záberom z pláže. “Máme sa krásne:). Naše dni ubiehajú presne tým tempom, ktoré majú dni voľna mať. Robíme len to, čo sa nám chce a z postele nás každý druhý deň skôr, než je nutné, vytiahnu LEN Lolinky milované koničky🐎.”

Darin odkaz s príťažlivými fotami v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)