Nie je tomu tak dávno, čo si najpopulárnejší pár slovenského šoubiznisu povedal svoje zbohom. Vzťah Rytmusa a Dary Rolins je tak už minulosťou, pričom každý z nich si žije vlastný život. Kým Patrik na všetky strany ukazuje, ako miluje Jasminu, Dara trávi dovolenku s dcérou Laurou.

Krátko nato, ako Dara Rolins a Rytmus oficiálne oznámili rozchod, raper predstavil verejnosti svoju novú frajerku Jasminu Alagič. Odvtedy zaplavuje sociálne siete zamilovanými príspevkami, v rámci ktorých sa už stihol vyjadriť, že aktuálne prežíva najšťastnejšie obdobie života a nikdy nemiloval nikoho tak ako 29-ročnú krásku. Ešte pred týmito slovami však na svoj Instagram napísal, že stretnutie s moderátorkou vraj preňho bolo to najsilnejšie, čo v živote zažil, a hneď vedel, že je zamilovaný.

Ako sa ukázalo, Patrik zaťal do živého. Kým síce jeho aktuálnu frajerku vyznania tešili, tej bývalej spôsobili smútok.Niekedy vás veci zaskočia, sklamú, prekvapia, preberú z ilúzie ešte aj teraz v dospelom veku. Ten život si nedá pokoj,“ situáciu okomentovala na svojom instagramovom profile známa speváčka.

Zdá sa však, že sa Dara otriasla a zlé myšlienky zahodila za hlavu. Aktuálne totiž trávi dovolenku s dcérou Laurou, s ktorou si užívajú spoločné chvíle v Arabských emirátoch. O tom, že sa má Rytmusova ex dobre, svedčí aj jej odkaz, ktorý priložila k príťažlivým záberom z pláže. “Máme sa krásne:). Naše dni ubiehajú presne tým tempom, ktoré majú dni voľna mať. Robíme len to, čo sa nám chce a z postele nás každý druhý deň skôr, než je nutné, vytiahnu LEN Lolinky milované koničky🐎.”

Darin odkaz s príťažlivými fotami v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram