Dara Rolins, módna ikona a jedna z najobľúbenejších slovenských speváčok, podstúpila tentokrát skutočne výraznú zmenu účesu. Na Instagrame zverejnila fotografiu, na ktorej sedí v kresle u svojej kaderníčky v známom pražskom salóne krásy.

Kaderníčka Peťka sa pustila to skutočne radikálnej úpravy a speváčke skrátila vlasy o dobrých 10 centimetrov! “Servis”, tak ako Dara svoju úpravu vlasov nazvala, mal teda za následok výrazné oživenie a ozdravenie hviezdnych blond vlasov.

Finálnu fotografiu po záverečnom stylingu Dara zverejnila len pred pár hodinami. Určite sa s nami zhodnete na tom, že v novom zostrihu vyzerá fantasticky!

Obľúbený salón v centre Prahy navšetvujú okrem Dary aj iní prominentní zákazníci. Medzi najznámejších patrí Hana Zagorová s manželom Štefanom Margitom, speváčka Leona Machálková, slovenská herečka Yveta Blanarovičová či Kateřina Hrachovcová.

 

Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DAU
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, rafting a svoje dve deti. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.