Dara Rolins si v minulosti prešla peklom, aké si vie predstaviť len málokto. V roku 2010 sa stala účastníčkou autonehody, pri ktorej prišiel o život nevinný človek. Aby toho nebolo málo, o oporu a lásku prišla aj zo strany jej vtedajšieho partnera.

Dara Rolins sa musela v minulosti vyrovnať s obrovskou traumou po tom, čo pod jej kolesami skončil nevinný muž vracajúci sa za svojou rodinou. Slovenská speváčka skončila na súde, kedy jej hrozilo, že príde o všetko v čase, keď mala jej dcérka Laura len 2 roky.

To bolo dosť zlé obdobie. Na to som absolútne nemohla byť pripravená,” Dara v rozhovore pre Neovlivni.cz opísala po dlhých rokoch chvíle, kedy nielen bojovala so svojimi myšlienkami, ale ešte aj prechádzala rozchodom s bývalým partnerom a Lauriným otcom Matějom Homolom.

Toto mi rozhodne ubralo množstvo síl. Nehovoriac o rozchode s otcom mojej dcéry, čo bola facka z druhej strany. Nezostávalo mi nič iné než odcestovať do štátov, len som sa kvôli súdom musela vrátiť. Peklu nešlo uniknúť,” spomínala na najhoršie chvíle života.

Matej v tej dobe odišiel. V celej záležitosti sa skutočne vyznamenal. Totálne to vtedy pos**l, ale kľúčové bolo, že som nikdy nestratila kontakt so svojim zdravým mozgom,” Rolins uviedla na Homolovu adresu, avšak vyzdvihla aj fakt, že pred dcérou na neho nikdy nenadávala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Hudobná diva okrem toho priznala aj to, že sa jej EX partner po dlhých rokoch ospravedlnil a zároveň poďakoval za jej postoj pred zrakom malej dcérky. „Boli chvíle, kedy som plakala, ale pred Laurou som si vymyslela iný smutný príbeh,” dodala na záver v rozhovore, ktorý si môžete celý prečítať >>>TU<<<.

Zdroj: Neovlivni.cz | Foto: Facebook, Instagram/DaraRolins_Vermi, YouTube