Dara Rolins si vďaka svojej úspešnej kariére vybudovala obrovskú základňu fanúšikov hneď v dvoch krajinách. Týmto obdivovateľom sa denne prihovára na sociálnych sieťach, pričom jej slová sú často silné a dávajú ľuďom do života motiváciu a nový pohľad na vec. Vo svojom poslednom príspevku však kráska použila naozaj ostré slová. 

Najnovší príhovor Dary Rolins, ktorý venovala sledovateľom na Instagrame, sa nesie v duchu dobre načasovanej prítomnosti. Ľuďom sa snaží dodať dostatok odvahy a vysvetliť im, že šťastie je často vrtkavé a okolnosti treba brať s nadhľadom. ,,Viem, že nie každé ráno musí byť zákonite vysmiate. Sú rána, kedy otvoríte oči a je vám smutno pri prvej myšlienke. Aj to patrí k životu,” atraktívna speváčka začala svoje prehováranie do duší, ktoré sú často sklamané z neúspechu.

,,Človek prechádza rôznymi etapami. Sklamania, obavy, očakávania, radosť… To všetko nás dokáže vyčerpať a zároveň udržať v strehu. Šťastie je vrtkavé, láska je nestála, vaše srdce sa nevyhne občasným fraktúram a spoľahnúť sa môžete len na seba a na to, že čas všetko vyrieši a posunie tam, kde to celé – či chcete alebo nie, aj tak vždy malo byť. Že nesedí načasovanie? To, kde ste, je zámer.” Po slovách, ktoré obľúbená interpretka uvádzala pomerne s nadhľadom, však prišiel vulgárny záver – ten určite mnohých preberie zo zaslepenia ťažkými životnými ranami.

,,Pochopiť to je cesta, ktorá je občas jednosmerná alebo slepá a navigácia vás vedie cez všetky možné prdele, kde narazíte na domáce obyvateľstvo, sra*čov. Hlavné je, sa z toho nepos*ať,” uzravrela svoj motivačný príhovor rodáčka z Bratislavy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/dararolins_vermi