7. december. To je dátum narodenia, ktorý svieti v občianskom preukaze Dariny Gambošovej. Že neviete, kto to je? No predsa jedna z najkrajších, najúspešnejších, najštýlovejších a najmilších žien československého šoubiznisu. A koľkože to sviečok si dnes Darinka sfúkne na svojej torte?

Čas plynie a náš vek, bohužiaľ, s ním. Niektorým ľuďom to však prospieva a každým rokom vyzerajú lepšie a lepšie. Jedným z takýchto šťastlivcov, ktorí sa môžu pýšiť večnou mladosťou, je určite aj slovenská speváčka žijúca v Prahe Dara Rolins.

Dara Rolins

Napriek tomu, že rok 2018 nezačal pre Daru zrovna najšťastnejšie, jeho koniec blondínka ukončí vo veľkom štýle, a to nemáme na mysli Silvestra. Okrem hudobných úspechov, o ktoré sa postarali dva speváčkine nedávno vydané single Svitá a Sestry, sa totiž práve dnes dive naskytá ďalší dôvod na poriadnu oslavu. Má totiž narodeniny!

dara rolins

Pri tejto príležitosti sa kráska pred malou chvíľou prihovorila aj fanúšikom, ktorým i ona sama venovala darček v podobe svojej dokonalej slávnostnej fotky. Pri slovenskej Femme fatale v červenom sa tak okamžite začali kopiť gratuláciu, pričom jednu by sme Darinke rady odovzdali aj my v rámci redakcie Slovakwoman.sk. Dara, všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, lásky, usmievavých chvíľ a splnených snov! A aj keď pri žene by sa vek spomínať nemal, v tomto prípade je naozaj fascinujúci – slovenská bohyňa má 46 rokov!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)