7. december. To je dátum narodenia, ktorý svieti v občianskom preukaze Dariny Gambošovej. Že neviete, kto to je? No predsa jedna z najkrajších, najúspešnejších, najštýlovejších a najmilších žien československého šoubiznisu. A koľkože to sviečok si dnes Darinka sfúkne na svojej torte?

Čas plynie a náš vek, bohužiaľ, s ním. Niektorým ľuďom to však prospieva a každým rokom vyzerajú lepšie a lepšie. Jedným z takýchto šťastlivcov, ktorí sa môžu pýšiť večnou mladosťou, je určite aj slovenská speváčka žijúca v Prahe Dara Rolins.

Dara Rolins

Napriek tomu, že rok 2018 nezačal pre Daru zrovna najšťastnejšie, jeho koniec blondínka ukončí vo veľkom štýle, a to nemáme na mysli Silvestra. Okrem hudobných úspechov, o ktoré sa postarali dva speváčkine nedávno vydané single Svitá a Sestry, sa totiž práve dnes dive naskytá ďalší dôvod na poriadnu oslavu. Má totiž narodeniny!

dara rolins

Pri tejto príležitosti sa kráska pred malou chvíľou prihovorila aj fanúšikom, ktorým i ona sama venovala darček v podobe svojej dokonalej slávnostnej fotky. Pri slovenskej Femme fatale v červenom sa tak okamžite začali kopiť gratuláciu, pričom jednu by sme Darinke rady odovzdali aj my v rámci redakcie Slovakwoman.sk. Dara, všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, lásky, usmievavých chvíľ a splnených snov! A aj keď pri žene by sa vek spomínať nemal, v tomto prípade je naozaj fascinujúci – slovenská bohyňa má 46 rokov!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.