,,Dnes, o 8 ráno, v čase, keď deťom začína škola, priviedla Zlatka z Bratislavy na svet malú ManDARINKU:). 7.12. je dnes a aj keď mám narodeniny každý rok, tieto sú výnimočné,“ prihovorila sa na Instagrame deň po Mikulášovi oslávenkyňa Dara Rolins. Pozrite sa, ako s československou ikonou plynul čas!

Pod menom Darina Gambošová ju nepoozná zrejme nikto. Jedna z najúspešnejších speváčok prerazila v hudobnom svete ako Darinka Rolincová, a to už ako 11-ročná, keď naspievala legendárnu pieseň Keby som bola princezná Arabela.

Odvtedy sa toho v živote krásky, ktorá si v dospelosti skrátila meno na Dara Rolins, udialo viac než dosť. Kopec úspešných hitov, koncertov, lásky či sklamania, zastávanie úlohy porotkyne v speváckych šou a v neposlednom rade narodenie milovanej dcérky Laury.

Dnes, 7. decembra, Dara Rolins oslavuje 50. narodeniny, ktoré spolu s partnerom Pavlom Ndedvědom oslávili za prítomnosti priateľov ešte v septembri v Taliansku. Československá hviezda zreje ako víno, čoho dôkazom sú nasledujúce fotografie. Darinka, prajeme všetko najlepšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Takto sa menila Dara Rolins :)

Zdroj/Foto: Facebook/Dara Rolins, Petra Ficová