Uf, tak tomuto hovoríme poriadna dávka úprimnosti. Od nečakaného rozchodu speváčky Dary Rolins (45) a Patrika Vrbovského (41) ubehlo už množstvo času a aj keby sa vám mohlo zdať, že “doťahovanie bývalých” nadobro skončilo, pravda je úplne iná.

Rytmusov nečakaný krok nezostal bez povšimnutia a následnej reakcie. Ako sme vás už skôr informovali, úspešný raper sa rozhodol zo svojho YouTube kanálu odstrániť pesničku s názvom 8. október, ktorú pôvodne zložil pre bývalú lásku Daru Rolins. Z neznámeho dôvodu však skladbu spolu s videoklipom nadobro vymazal, čo sa dotklo aj samotnej speváčky.

Dara Rolins

Príde mi to úplne, sorry, ale trápne a smutné,vyjadrila sa Dara pred krátkym časom na margo tohto nečakaného “recyklovania spomienok”, pričom uviedla, že jej to ničí ilúzie. Zdá sa však, že to nie je všetko, čo mala úspešná blondínka na srdci i na jazyku.

Viac sa k celej situácii rozhodla povedať na súkromnom účte, kde pred zrakmi tisícov sledovateľov prehovorila o vlastnom pohľade na vzťah s Rytmusom a ako vidí to, že sa rozhodol vymazať jej tvár zo svojho života. A prečo práve dnes? Stačí sa pozrieť do kalendára, je práve 8. október, a teda “nedožité” výročie bývalých zaľúbencov. Uff, tak takýto darček Patrik zrejme nečakal.

Dara a Rytmus

Celá reakcia Dary Rolins

Dara Rolins

Foto: Instagram/Dararolins_vermi, l Zdroj: Instagram/Dararolins_vermi

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.