Speváčka Dara Rolins si počas dlhoročnej kariéry vybudovala meno, aké sa stáva doslova ikonickou značkou. Je preto logické, že sa jej tvár pravidelne objavuje na titulných stránkach časopisov, odkiaľ sa na nás usmieva vždy perfektne upravená a dokonale zvodná kočka. Známa plavovláska sa však rozhodla predviesť ľuďom skutočnú realitu bez akýchkoľvek príkras.

Známa hudobníčka sa zaradila medzi žiadané celebrity, zarábajúce nielen neustálym produkovaním nových vecí – pre slušné obohatenie jej neraz úplne postačí, aby sa niekde proste len zjavila. Uznávaná módna ikona sa preto musí väčšinou predvádzať v tom najkrajšom svetle, keďže sa dostáva pod obrovský drobnohľad spoločnosti i médií.

Dara Rolins

Málokto si však uvedomuje, že s prezentáciou na titulkách bývajú spojené niekoľkohodinové profesionálne fotenia, končiace úpravou výsledných diel pomocou počítačových programov. Dara upozorňuje, že na celý tento proces ona samotná žiaden vplyv nemá, a tak je kritika ohľadne jej prehnanej dokonalosti na snímkach neoprávnená.

,,Viem, že mi občas pod fotky z časopisov píšete, že to s tou retušou preháňam. Za A – retušou prebehne KAŽDÁ titulka, nielen tá moja. Je to pravidlo, ustálený zvyk, spoločenský úzus v mediálnom svete, či sa to niekomu páči, alebo nie. A my, ktorí sa na titulkách objavujeme, máme so spôsobom ako veľmi, čo presne, a výberom fotiek a ich následnou retušou pramálo spoločného,” populárna hviezda vylíčila, ako to v tejto brandži funguje.

Dara Rolins vystrčený zadok

Hoci si v novinách sama občas pripadá neprimerane perfektná, za vlastnú prirodzenú podobizeň sa určite nehanbí. ,,Dôverne poznám všetky svoje prednosti aj chyby. O správnom uhle, kúzle svetla a okamihu ani nehovorím. Od toho máte možnosť vidieť nás na našich Instagramoch takto “normálnych”, domácich, v pohybe, s chybami, vráskami, proste všetkým prirodzene ľudským,” obhajuje sa Dara, ktorá si sebavedome zapózovala v absolútne prirodzenej polohe bez výrazných vrstiev mejkapu či skrášľujúcich filtrov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins

Zdroj|Foto: Instagram/Dararolins_vermi