Dara Rolins jednoznačne patrí medzi najväčšie módne ikony v Čechách i na Slovensku. Fanúšikov však zarazila jej najnovšia foto, kde môžeme vidieť známu speváčku na krste jej diára s názvom Rok podľa Dary 2020.

Speváčka Dara Rolins sa netají tým, že má za sebou niekoľko kozmetických vylepšení. Okrem zväčšenia svojich ženských predností podstúpila v minulosti i zákrok tváre, konkrétne nosa, a neznámou pre ňu nie je ani samotný botox. Ten si necháva vpichnúť medzi obočie dvakrát do roka.

Ruka odborníka sa však zrejme na Dare podpísala natoľko, že množstvo fanúšikov neskrývalo udivenie pri jej najnovšom zábere českého portálu. Počas jej krstu štvrtého diára Rok podľa Dary 2020 sa totiž na internete objavila jedna z blondínkiných fotografií bez akejkoľvek retuše.

Tu je naozaj vidieť, že vek nezastavíte,” napísala jedna zo speváčkiných priaznivcov, ku čomu sa pridali viacerí ľudia s názorom, že kozmetické úpravy vyzerajú neprirodzene a umelo. A čo si myslíte o zákrokoch či plastikách vy? Je to zbytočný boj s časom alebo je to osobná vec každej ženy? Určite nám dajte vedieť do komentárov!

Dara Rolins

FOTO Dary Rolins z krstu diára Rok podľa Dary 2020 nájdete >>>TU<<<

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram, Twitter