Svet módy otvoril brány už aj pre obľúbenú speváčku Daru Rolins, ktorá v strede týždňa predstavila svoju novučičkú kolekciu oblečenia. Jednotlivé kúsky z denimu jej fanúšičky ihneď očarili, avšak niektorým pri pohľade na cenu určite zamrzol úsmev.

Štýlové, elegantné, pohodlné a hlavne nadčasové. Týmito slovami by sa dalo opísať novučičké „dieťa“ Dary Rolins, ktoré sa rodilo v Taliansku. ,,“Sen sa realitou môže stať“. Spievam to, verím v to, žijem to, viem to :) Jeden z mojich ďaľších snov sa dnes mení v skutočnosť a ja oficiálne vstupujem aj do sveta módy,“ pochválila sa hrdá hudobníčka, z ktorej je dnes už i módna návrhárka.

Výsledné diela nazvané VERY FIRST DENIM COLLECTION by Dara Rolins vyzerajú naozaj nádherne, no ich ceny bežné ženy asi nepotešia. Dlhé rifle sa predávajú v sumách od 186 – 254 eur, šaty si môžete zakúpiť za 254 eur, košeľu s krátkym rukávom za 155 eur a s dlhým rukávom za 222 eur. Rifľovú kolekciu dopľňajú ešte šortky za 194 eur. Treba však povedať, že všetky modely s láskou navrhovala samotná československá módna ikona, pričom pri ich výrobe bol použitý recyklovateľný materiál a bio bavlna.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: vermibydara.com | Foto: Instagram/dararolins_vermi