Spevácka hviezda Dara Rolins rozhodne o fanúšikov núdzu nemá – veď len na Instagrame ju sleduje viac ako pol milióna ľudí, pričom jej koncerty sa vypredávajú do posledného miesta. Napriek tomu blondínkin štýl života či na oko neutíchajúci luxus ležia niektorým poriadne v žalúdku. Módna ikona sa však rozhodla uviesť veci na pravú mieru a prezradila, ako to v skutočnosti je.

V dnešnej dobe je bežnou vecou, že mediálne známe osobnosti časť vlastného súkromia prezentujú aj verejne. Sociálne siete sa stali súčasťou biznisu či reklamy, preto ani Dara nie je žiadnou výnimkou. Prostredníctvom Instagramu ju tak pravidelne vídame ako perfektne upravenú kočku, ktorá je neustále v skvelej forme a život si užíva plnými dúškami.

dara rolins

V dôsledku množstva ohromujúcich záberov speváčky z dovoleniek po celom svete či z lukratívnych fotení neraz vzniká dojem, že plavovláska si celé dni len užíva prepych a pohodu. Rolins však už takéto výčitky zrejme lezú na nervy, keďže sa v rozhovore pre Plus Jeden Deň rozhodla k nezmyselným obvineniam rázne vyjadriť.

,,Veľakrát mi píšu, že nič nerobím. Ľudia ako keby nevedeli pochopiť, že aj Instagram a sociálne siete ukazujú len časť môjho života a v mnohých prípadoch len ilúziu. Ja nie som tá Dara, ktorá sa len dá namaľovať, učesať, vyfotiť na titulku časopisov, večer si zatancuje na javisku a ide sa vyspať. Robím počas dňa aj veľa úplne normálnych vecí. Starám sa o dcéru, behám okolo domácnosti, pracujem, spievam,” zdôverila sa slobodná mamina, ktorá sa vraj od rána do večera skoro vôbec nezastaví.

Populárna umelkyňa zároveň priznala, že sú dni, kedy nemá čas si ani dopriať výdatnú stravu – napriek tomu jej takýto rušný spôsob života vyhovuje. ,,O šiestej mi zvoní budíček, čo je dosť kruté, ale už som si na to zvykla. Moje dni sú tým dlhé a akčné. Nekončím prácu o 16. hodine,” uviedla veci na pravú mieru.

,,Tým, že často vystupujem, tak končím niekedy po polnoci. Priznávam, že dávam svojmu telu zabrať a slovíčko „nechce sa mi“ nepoznám. Mne sa musí chcieť vždy,” priznala s úsmevom, pričom ale dodala, že na cvičenie a podporu telesného zdravia si aj popri mimoriadne rozbehnutom pracovnom kolotoči vždy čas nájde.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Dararolins_vermi