Ak by sme v slovenskom šoubiznise mali nájsť ženu s najdokonalejším bruškom, bola by to jednoznačne speváčka Dara Rolins, ktorá sa pýši doslova buchtičkami. Avšak vyzerá to tak, že jej na päty šliape populárna moderátorka Adriana Poláková!

Adriana Poláková je preslávená nielen ako obľúbená moderátorka markizáckeho Telerána, ale i cukrárka, pri ktorej receptoch na sladké dobroty od výmyslu sveta sa jednoducho nedá nezalizovať. Nejde nám preto do hlavy, ako si žena, neustále sa pohybujúca “v spoločnosti” tých najlepších koláčikov, dokáže udržať takú skvelú líniu.

Adriana Polakova

Mamička dvoch dospelých detí, ktorá o mesiac oslávi svoje 43. narodeniny, dozaista prekvapila všetkých fanúšikov na sociálnej sieti, keď predviedla, čo skrýva pod tričkom. Nakoľko sa Adrianka venuje zdravému životnému štýlu a na svojom tele tvrdo maká, môže sa pochváliť doslova ukážkovými tehličkami.

Známej brunetke, takmer každý deň obklopenej vynikajúcimi sladkými pochutinami, by tak jej sebadisciplínu mohla závidieť nejedna z nás. Jednoducho WAU!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Adriana Polakova

Zdroj/Foto: Instagram/dusan_holovej, adriana_polakova, dararolins_vermi