Dara Rolins je úspešnou speváčkou, ktorá neprerazila iba v strednej Európe, no dokázala sa zahviezdiť už aj na karibskom ostrove Kuba. Spolupráca s mladými hudobníkmi sa jej skutočne vyplatila, nakoľko celý ostrov sa hýbe práve v rytme jej skladieb. A čo na ne hovoríte vy? :)

Dara Rolins je hviezdou nielen na Slovensku a v Čechách, ale už aj v ďalekom Karibiku. Vďaka spolupráci s mladými kubánskymi hudobníkmi zo skupiny F-Cuba dosahuje v miestnej hitparáde úžasné výsledky. Pesničky s názvom ,,La Cosquillita” a ,,Me Muero Contigo” sa stali hitmi, na ktoré sa ľudia zabávajú na každej dobrej kubánskej párty.  Úspech, samozrejme, Daru nesmierne teší, a to najmä preto, že chlapci z F-Cuba získali ocenenie, ktoré je niečo podobné ako kubánske Grammy za Nováčika roku 2017.

Za rok 2017 sa stal hit ,,Me Muero Contigo dokonca najhranejšou skladbou kubánskych hitparád, čo je naozaj obrovský úspech, ktorý hudobníci vôbec neočakávali. Naša popová diva Dara sa tak môže pýšiť novým označením popová diva Karibiku. Zabodujú tieto skladby aj u vás? :)

Zdroj/Foto: YouTube, Facebook