Dara Rolins sa počas veľkonočných sviatkov rozhodla potešiť svojich fanúšikov pikantným záberom, kde ukázala svoje vyšportované telo. Daný príspevok však zo strany verejnosti vyvolal ostré reakcie, na čo následne zareagovala i samotná speváčka!

Zvodná s telom bohyne. Aj tak by sa dal opísať sviatočný pozdrav v podaní Dary Rolins, ktorá sa obliekla do výstredného kostýmu zajačika a zaželala svojim priaznivcom veselú Veľkú noc. Mnoho z nich však našlo v danom geste pohoršenie, či dokonca neúctu k myšlienke týchto dní.

Trošku úcty by mala mať. Fakt choré,” ohradila sa jedna z kritizujúcich fanúšikov, pričom sa celá diskusia zvrhla smerom k speváčkinmu rozchodu, ktorý prebehol ešte v marci minulého roka. „Rytmus ju preto nechal, lebo všade sa len ukazuje,” pohoršila sa neznáma žena, čo už známu blondínku dohnalo k okamžitej reakcii.

Dara sa však nad celou situáciou len pousmiala a nesympatizujúcej dáme napísala: „Ideš, dievča!” Zdá sa tak, že si hudobná ikona z negatívnych reakcií nič nerobí rovnako ako z názoru, že by mal jej 7-ročný vzťah stroskotať práve kvôli pikantným fotkám na internete.

Zdroj/Foto: Instagram/DaraRolins_Vermi