Nejeden zaľúbený párik by teraz najradšej menil so speváčkou Darou Rolins a futbalistom Pavlom Nedvědom, ktorí si vychutnávajú romantiku v raji zvanom Maldivy. Ako je vo všeobecnosti známe, dovolenka na ostrovnej republike v Indickom oceáne nie je lacný špás. Celebritný párik si navyše doprial ešte o čosi vyšší luxus, než bežne vídať v katalógoch.

,,Aktuálne vás pozdravujem z miesta, ktoré som navštívila úplne po prvýkrát v živote. Maledivy. Výstižnejšie by ovšem boli Velkedivy, myslím. Je to totiž dychberúce,“ prihovorila sa svojim fanúšikom Dara Rolins, ktorá si už týždeň vychutnáva biely piesok, azúrové more a pokoj na jednom z najčarovnejších miest na zemi. K dokonale romantickej idylke nepochybne prispieva aj prítomnosť blondínkinej novej lásky.

dara rolins

Celebritná dvojica sa rozhodla, že na spoločnej dovolenke šetriť nebude. Ako informuje český Blesk, zaľúbenci sa ubytovali v The Ritz-Carlton na ostrově Fari Islands a vybrať si mali najkrajšiu a zrejme aj jednu z najdrahších plážových vil s bazénom a úžasným výhľadom na západ slnka.

Cena za noc sa pohybuje okolo 2 170 eur s tým, že minimálna dĺžka pobytu sú štyri noci. K tomu sa ešte zarátavajú miestne pobytové poplatky. Dara a Pavel tak mali zatiaľ za svoj pobyt zaplatiť cez 13-tisíc eur, pričom ich nádherné dobrodružstvo v raji ešte stále pokračuje.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins

dara rolins

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Booking.com, Instagram/dararolins_vermi