O Dare Rolins je známe, že dvakrát v týždni cvičí jógu. Je to jej zdroj sily, krásy a pokoja. Najnovšie ale speváčka prezradila o niečo viac a predstavila nám muža, ktorý do jej života vniesol čaro cvičenia.

Dara Rolins pridala na svoj Instagram fotografie, na ktorých prebieha jej rozhovor spolu s Petrom. Tento mladý muž speváčku navštevuje pravidelne, odkedy začali opatrenia kvôli šíriacemu sa vírusu. Pýtate sa, kto to je?

,,Tieto rána s mojim najobľúbenejším jogínom Petrom ma fakt bavia. Corona spôsobila, že sa hodiny jógy presunuli ku mne domov a vyzerá to, že u toho zostaneme. Takto, je to moje pohodlné prianie, ale asi by som ten nápad mala prezradiť aj Petrovi,” rodáčka z Bratislavy napísala k sérii spomínaných fotiek.

Ak koketujete s myšlienkou, žeby ste sa dali na aktivitu, ktorú Dara tak miluje, speváčka vás svojimi slovami možno presvedčí. Odporúča ju všetkými desiatimi! ,,Doporučujem každému nájsť spôsob, cestu, ventil, proste možnosť odletieť si, “nájsť sa a zas sa stratiť”. Niečo, pri čom sa uvoľníte, spomalíte, prídete na iné myšlienky,” uvádza.

Atraktívna dáma a Petr si sú naozaj veľmi blízki i vďaka tomu, že sa stal sympatický fešák blondínkiným mentorom. ,,Plus si nájsť niekoho, kto vám bude sprievodcom. Ten presah, keď je váš “trenér” aj kamarát, niekto s kým sa chcete rozprávať, pretože vás jeho pohľad na svet baví, vnímam práve u jógy ako dosť podstatnú nadstavbu,” Dara priznáva otvorene, pričom je vidieť, že v tomto mužovi našla svoj oporný pilier a inšpiráciu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/dararolins_vermi