Máloktorá mediálne známa osobnosť sa musí vyrovnávať s toľkými uštipačnými poznámkami o vzhľade ako speváčka Dara Rolins. Dlhoročná stálica pôsobí na scéne od detstva, je preto logické, že pri tak širokej verejnej prezentácii túži pôsobiť čo najlepšie. Po kritických pripomienkach od fanúšikov sa blondínka rozhodla otvorene prehovoriť o všetkých vylepšeniach, aké v živote podstúpila.

Slobodná mamina sa prostredníctvom profilu na Instagrame snažila nabádať žienky k tomu, aby sa milovali presne také, aké sú. Po jej slovách sa ozvalo zopár hlasov, pripomínajúcich hudobníčke fakt, že ani ona samotná dnes už nevyzerá rovnako, ako ju príroda stvorila.

dara rolins

Zdá sa, že Dara má trúfalých ohlasov plné zuby, rozhodla sa preto sebavedome zareagovať. Je totiž presvedčená o tom, že žiadna z úprav na jej tele nie je prehnanou či v rozpore so zdravým úsudkom. Na všetky vylepšenia má pádne argumenty, pričom sa nezabudla ohodnotiť poriadne smelým slovným spojením!

,,Mojim cieľom nie je ani nikdy nebolo poprieť Daru. Skôr vyhovieť jej túžbam. Väčšie prsia dokážu žene zdvihnúť sebavedomie a aj v prípade môjho nosu, ktorý som si nechala “opraviť”, išlo o vyriešenie rovnice fotogenickejšieho tvaru, nie získania väčšieho množstva sebalásky. V tvári nemám ŽIADNE výplne, ako mi stále niekto vyčíta. Mám “naducané tváričky”, aj keď schudnem tie svoje posuvné tri kilá, čo sa mi konečne podarilo až teraz,” česko-slovenská módna ikona začala s vymenovaním vylepšení.

dara rolins

,,Áno, medzi obočie si raz za tri mesiace nechávam pichnúť botox. Ostatné vrásky nechávam žiť v mieri. A či sa vďaka tomu mám radšej? Ani nie, ale prídem si viac fresh na pohľad. A to je to, oč tu běží. Nemám dokonalú ani postavu, ani vlasy, ani tvár, ale viem, že som kur*vsky cool! A že mám po mame a ockovi dobré srdce, slušnú intuíciu a ani moje talenty nie sú k zahodeniu. A to je dosť dôvodov k tomu byť šťastná v Dare,” ostro sledovaná speváčka dala na plné ústa najavo, čo si o sebe myslí – takúto dávku sebavedomia si v hlave nesie máloktorá žena!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Dararolins_vermi