Pôvabná blondínka len nedávno šokovala verejnosť, keď priznala, že už viac ako pol rok tvorí pár s futbalistom Pavlom Nedvědom. Keďže Dara žije v Českej republike a Pavel v Taliansku, udržať vzťah na diaľku nie je jednoduché. Speváčka sa preto rozhodla pre zmenu.

Dara Rolins pravidelne zapĺňa sociálne siete fotografiami z profesionálneho, ale aj osobného života. Teraz na jej profile už nechýbajú ani zamilované zábery so svojou láskou, s ktorou si pred pár týždňami užívala zasnežené hory.

dara rolins

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Keďže je Rolins neustále v jednom kolotoči a príjma veľa spoluprác, rozhodla sa svoj život zmeniť. Pravdepodobne za tým stojí aj jej partner, s ktorým chce pochopiteľne tráviť viac času. ,,Mám plný diár asi od desiatich rokov. Mám v pláne viac si užívať život, Lolu a svojho muža. Chcem menej kočovať a chcem investovať svoj čas len do vecí, ktoré ma skutočne bavia,“ prezradila Dara na Instagrame.

,,Niekedy je fakt náročné byť matkou pluku. A preto je fajn mať konečne po boku niekoho, o koho sa dá oprieť a s kým sa môžem podeliť o všetky radosti aj starosti,“ dodala 49-ročná kráska, ktorá chce po dlhom čase uprednostniť vzťahy pred prácou.

rolins

Foto/Zdroj: Instagram/dararolins_vermi