Dara Rolins je síce na hudobnom výslní už od roku 1981, avšak ešte i dnes dokáže každým svojím singlom príjemne prekvapiť. Inak to nie je ani pri horúcej novinke Poď sa rozbiť, ktorá rozhodne ovládne všetky párty!

Už sú tomu dva roky, čo Dara Rolins vydala zatiaľ svoj posledný album ETC. Z neho stihla speváčka predstaviť niekoľko singlov, ktoré neobišiel ani videoklip. K úspešným hitom, ako Sestry, Lietam, Dúha, Miesta, sa ale najnovšie pridáva poriadne chytľavá skladba Poď sa rozbiť.

Dara Rolins

,,Tým by som oficiálne uzavrela môj ETC “príbeh”. Bola to skvelá jazda, pri ktorej nikto iný než ja neurčoval tempo, výber spolujazdcov, ani koľko, na akú pesničku a hlavne KEDY natočím klip,” Dara napísala k svojej novinke s poriadne pikantným textom a chytľavou melódiou, pri ktorej budete mať chuť začať tancovať.

Avšak do blondínkinej hudobnej pecky sa neoplatí len započúvať, nakoľko k nej 46-ročná diva natočila aj mimoriadne oku lahodiaci videoklip. Na záberoch talentovaná Slovenka odprezentovala niekoľko štýlových a prepracovaných outfitov, pričom prekvapila i výraznejším make-upom, na aký u nej veľmi zvyknuté nie sme. Dara tak opäť raz potvrdila, že jej titul bohyne právom patrí!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi, YouTube