Ubehlo už neuveriteľných deväť rokov od mimoriadne smutnej udalosti, ktorá nielen populárnej ikone Dare Rolins do veľkej miery zmenila život. Pod kolesami speváčkinho auta vtedy zahynul šesťdesiattriročný Jindřich Rotrekl, pričom jeho rodina sa s hroznou stratou nikdy nezmierila. Po rokoch sa však známa Slovenka nečakane k havárii znovu vrátila – avšak to radšej robiť nemala!

Dara nedávno poskytla rozsiahly rozhovor pre český portál neovlivni.cz, kde sa pretriasali rôzne témy z pracovnej i súkromnej oblasti. Keď ale prišla na rad veľmi citlivá téma ohľadne dopravnej nehody spred deviatich rokov, Dara sa neubránila otvorenému vyjadreniu vlastného postoja.

Dara Rolins

Rolins napriek doposiaľ úplne neobjasnenej zrážke s motocyklistom v protismere, pri ktorej vyhasol život manžela a otca rodiny, vyviazla “len” s podmienkou a zákazom šoférovať. Hoci sa v tej dobe príbuzní zosnulého i množstvo fanúšikov speváčke otáčali chrbtom, ona má aj po dlhšej dobe na celú záležitosť jasný názor.

„Hoci som bola odsúdená, v jadre viem, že som neurobila nič zlé: nepožila som alkohol, nešla som rýchlo. Ale stalo sa. A kedykoľvek idem rovnakým miestom, vždy si uvedomím, že je tam mnoho otáznikov,“ známa plavovláska sa zdôverila pre český magazín. O tom, že takéto vyjadrenie si zrejme mohla radšej odpustiť, sa presvedčila takmer bezprostredne po uverejnení rozhovoru, kedy prišla ostrá reakcia zo strany vdovy po nebohom Jindřichovi.

Brutálny slovný útok na Daru Rolins

„Ako sa môže vyjadriť, že nič neurobila?! Keby nič neurobila, nemala by zákaz šoférovania a nebola by odsúdená,“ zdôraznila výčitky vdova Oľga Rotreklová pre český portál expres.cz. Nahnevaná Češka slávnu hviezdu absolútne vôbec nešetrila a bez váhania prešla do otvoreného útoku.

„Bolo by vhodné, aby sa už k nehode nevyjadrovala, keď si ani po deviatich rokoch nemôže v hlave zrovnať, že je to práve ona, kto mi svojou jazdou zabil manžela a dcéram otca… Ona trpela, že ju opustil otec dieťaťa, ale dokáže si vôbec predstaviť, ako nám asi bolo, keď nás musel opustiť manžel?“ zronená vdova rázne uzavrela chúlostivú tému.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Zdroj: neovlivni.cz, expres.cz | Foto: Instagram/Dararolins_vermi