Dara Rolins je súčasťou československého šoubiznisu už od malička. Tvrdou prácou sa teda postarala o to, že aj vo svojich 47-rokoch patrí k najúspešnejším speváčkam našej scény. Okrem toho je atraktívna blondínka známa ako milovníčka módy, ktorá nepohrdne ani luxusnými kúskami. Na nedávnej oslave však drahú kabelku prevetrela nielen Dara, ale i jej dcéra Laura!

Keď sa povie československá módna ikona, väčšina si zrejme predstaví vždy dokonale vyzerajúcu Daru Rolins. Obľúbená speváčka má vo svojom šatníku kúsky od výmyslu sveta, pričom nepohrdne ani vychytávkami tých najdrahších svetových značiek. Ako sa ale zdá, blízko k ním má aj blondínkina dcéra Laura. Alebo žeby si iba sem tam požičala niečo od maminy?

dara rolins dcera Lola

Po tom, ako populárna kráska zverejnila na Instagrame fotografie z oslavy 50-tky svojho švagra Dana, pozornému očku určite neušla kabelka, ktorú si mladá tínedžerka zvolila ku kaki zelenému outfitu. Na jej pleci sa totiž vynímala mini taštička Louis Vuitton, pohybujúca sa v cenovom rozmedzí niekoľko stoviek eur.

Napriek mastnej sume sa ale hodnota Lolinho luxusného doplnku ani zďaleka nechytá na tú, ktorú v sebe ukrýva kabelka uspešnej divy. Dara si na spomínanú narodeninovú párty vzala model značky Fendi, na oficiálnom eshope predávajúci sa za, podržte sa, 2600 eur!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/dararolins_vermi, Facebook/Dara Rolins