Okolo Dary Rolins sa v poslednej dobe rozpútal hotový mediálny cirkus. Hoci s bývalým partnerom Patrikom Vrbovským netvoria pár už celé mesiace, mnohí ľudia majú ešte stále tendenciu spájať ich dohromady. Po tom, ako speváčkine nedávne vyjadrenia o bývalej láske vyvolali divoké konflikty s fanúšikmi, Rolins sa rozhodla pre rázny krok.

Populárna hudobníčka prežila skutočne turbulentné sviatky. Po ohlásení tehotenstva Jasminy Alagič bola po určitej odmlke znovu konfrontovaná s témou jej rozpadnutého vzťahu s Rytmusom. Ľudia ju totiž zo všetkých strán začali bombardovať nepríjemnými otázkami a žiadosťami, aby sa k očakávaniu bábätka rapera s moderátorkou vyjadrila.

Rytmus a Jasmina
Rytmus a Jasmina oficialne potvrdili radostné očakávanie

Dara na uštipačné poznámky napokon veľmi ostro zareagovala – prostredníctvom komentárov na sociálnej sieti žiadala všetkých „hejterov“, aby ju už prestali donekonečna spájať so snúbencom krásnej Balkánky a dopriali všetkým trom priestor na súkromie.

Tiež nezabudla viackrát spomenúť, že ona s Patrikom dieťa nikdy nechcela, čo mal byť aj dôvod ich rozchodu. Po týchto slovách sa na blondínku ľudia vrhli ako supy, pričom ju obviňovali z toho, že len zapiera a klame.

dara rolins

Už má toho dosť!

Podobných hádok má však už módna diva zrejme plné zuby, nakoľko v najnovšom príspevku všetkým oznámila, že odchádza preč. „Keed calm and go to Bali/ Zachovaj pokoj a choď na Bali,“ znejú slová obľúbenej speváčky.

Rolins tak zbalila kufre a spolu s dcérou odletela do exotickej destinácie, kde obidve krásky spoločne privítajú nastávajúci rok. Zdá sa, že Dara si chce aspoň poslední dni v roku dopriať vytúžený pokoj, kedy nebude neustále sledovaná a napádaná zo strany rozhnevaných fanúšikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Zdroj/Foto: Instagram/Dararolins_vermi