Dara Rolins prechádzala v posledných dňoch náročným obdobím, kedy prišla o svoju najbližšiu priateľku a zároveň manažérku Evu Skallovú, ktorá podľahla rakovine. Dnes má však speváčka opäť dôvod!

Speváčka Dara Rolins je na očiach verejnosti od svojho útleho detstva, no ako sa zdalo, posledný rok bol pre ňu skutočne náročný. Okrem toho, že prišla o svojho otca, pred pár dňami pochovala aj svoju najbližšiu priateľku Evu Skallovú, ktorá skonala v dôsledku agresívnej rakoviny. Dara si však plne uvedomuje, že život ide ďalej, a preto sa snaží tešiť zo všetkých maličkostí, ktoré jej každodenne prináša. Slovenská hviezda sa dnes na svojom profile na Facebooku pochválila svojim fanúšikom s milou správou, kde uvádza, že práve dnes tvorí pár s raperom Rytmusom celých päť rokov.

,,8.OKTÓBER:)… Máme dnes výročie…Už sme spolu 5 rokov, neverííííííím:)…a nehovorte mi, že VY by ste verili:))… Sme proste stálice:)… PS: Ďakujeme všetkým, ktorí verili že to dáme:)) !”

dara2

 

 

 

Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)