Speváčka Dara Rolins si za svoju kariéru pripísala na konto toľko úspešných spoluprác a songov, že sa nedajú ani v rýchlosti spočítať. S rozmachom sociálnych sietí sa ale čoraz častejšie stretáva s neprajníkmi, komentujúcimi azda každý jej krok. A hoci blondínka nemá vo zvyku verejne reagovať, teraz sa konečne ozvala.

Nie je to tak dávno, ako sa v médiách neriešilo nič iné, len šokujúci rozchod slávnej popovej divy a rapera Patrika Rytmusa Vrbovského. Neskôr prišli na pretras potenciálne Darine známosti, estetické zákroky na tvári, odhaľovanie telesných proporcií na fotkách či luxusné dovolenky.

dara rolins dcéra Laura

Hejteri pritom na svojich „obetiach“ nenechávajú nitku suchú a populárne osobnosti dokážu prostredníctvom komentárov poriadne zhadzovať. Slobodná mamina teenagerky Laury síce na uštipačné poznámky často reagovať nezvykne, avšak to neznamená, že si ich nečíta. Rolins ale nechápe, čo ľudí vedie k tomu, aby sa toľko montovali do cudzích životov.

Aký má na to pohľad?

,,Normálne si to prečítam, nadýchnem sa a poviem si – naozaj toto niekto myslí vážne, že takúto zlobu na mňa vyprskne pre nejakú moju fotku kroku či zákroku? Hovorím si, že všetci máme dosť svojich problémov a mali by sme si viac hľadieť do toho svojho, možno som inak nastavená,” 48-ročná hudobníčka v Rádiu Jemné len neveriacky krútila hlavou.

Dara nadobudla pocit, akoby si závistlivci mysleli, že sa im stala nejakou kamarátkou. Ja nemám v povahe písať Beyoncé, aby sa inak obliekla a či niečo preháňa. Sociálne siete spôsobili, že ľudia si myslia, že sme najlepší kamaráti, keďže sa delím aj o fotky z domáceho prostredia a podobne. Niekedy si poviem, tí cudzí ľudia mi normálne radia,” zaskočená speváčka by bola zjavne radšej, keby ju fanúšikovia vnímali ako cudziu osobu a nehodnotili každé jej osobné rozhodnutie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins emiráty

Zdroj: Rádio Jemné | Foto: Instagram/Dararolins_vermi