Populárna hviezda Dara Rolins aj po dlhých rokoch na scéne dokáže parádne zaujať široké publikum. Okrem hudobnej tvorby si ľudia neraz všímajú aj speváčkin súkromný život či pestré príspevky na sociálnych sieťach. Nedávna snímka ale v radoch fanúšikov vyvolala nečakané odozvy.

Úspešná plavovláska sa vo svete šoubiznisu pohybuje už od detstva, kedy ju do výšin vyniesol najmä nezabudnuteľný duet so zosnulým velikánom Karlom Gottom, s ktorým sa v týchto dňoch lúčia fanúšikovia z viacerých národov.

dara rolins karel gott

Hudobníčka o sebe dáva pravidelne vedieť a okrem prinášania noviniek z kariérnej oblasti sa snaží uchvátiť aj vo virtuálnom prostredí. Blondínka sa najnovšie túžila s priaznivcami podeliť o idylické chvíľky rodinnej harmónie, k čomu zvolila na pohľad romantickú fotografiu. Možno by sa Dare dojem krehkej krásky podarilo dokonale naplniť, keby jej pri upravovaní snímky akýmsi zvláštnym spôsobom neušla ruka.

dara rolins

Malý detail na Darinej tvári postupne udrel do očí viacerým ľuďom, z čoho vznikla celkom humorná situácia. ,,Krásna si, ale prečo máš pravé oko tak ďaleko od ľavého?“ nestačila sa čudovať jedna z fanúšičiek. ,,To oko ti riadne uletelo po tom photoshope,“ pobavila sa ďalšia.

Množstvo pozorných zvedavcov narážalo na fakt, že oči známej ikony sa na zábere ani náhodou nenachádzajú v jednej rovine, pričom ľavé oko skryté za svetlou hrivou sa záhadne posunulo nižšie a tiež neprimerane ďaleko od pravého. Nuž, aj majster tesár sa raz utne! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins

Zdroj|Foto: Instagram/dararolins_vermi