Je krásna, milá, úspešná a napriek tomu sama. Dara Rolins v láske príliš šťastie nemá – od posledného rozchodu s raperom Rytmusom, ktorý nastal po siedmich rokoch vzťahu, je známa speváčka single. Nenašla totiž ešte ten správny orechovník!

Dara Rolins sa nedávno posadila do kresla obľúbenej relácie Trochu inak s Adelou, kde ju spovedala jej kamarátka Adela Vinczeová. Dievčatá, samozrejme, nemohli obísť ani tému vzťahov. Se*y blondínka sa zamyslela nad tým, že vedela v partnerstve zotrvávať aj napriek tomu, že nebolo to pravé orechové. Promtná moderátorka preto vtipne poznamenala, že to zrejme nebolo tak neorechové, aby sa to nedalo zjesť.

,,Ja o tom viem svoje, ja som také poloorechové všelijaké veci zažila. Lebo si tak človek povie, že niektorí nemajú vôbec orechy a žijú,“ povedala s vážnym hlasom Adela, ktorá všetkých prítomných poriadne rozosmiala. Jej hosťka, samorejme, nemohla nesúhlasiť.

,,Niektorí len suché cesto jedia celý život… čo vymýšľam. A potom zrazu stretneš orechovník a povieš si že…“ pokračovala manželka Viktora Vinczeho. ,,Mňam,“ odpovedala jej s úsmevom pobavená Dara. Celú epizódu so slovenskou hudobnou hviezdou si môžete pozrieť v piatok o 21.45 na dvojke.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Adela a Dara o vzťahovom orechovníku

Zdroj/Foto: Instagram/trochu_inak_s_adelou