V poslednej dobe môžeme pomerne často sledovať, ako známe osobnosti prechádzajú viac či menej výraznými premenami zovňajšku. V pozadí netradičných výzorových zmien stoja predovšetkým niekoľko týždňové karanténne obmedzenia, v dôsledku ktorých sa celebrity nejaký čas na obrazovkách takmer vôbec neukazovali. Do tejto skupinky sa zaradil aj zabávač Dano Dangl, toho na prvý pohľad možno vôbec nespoznáte!

Po tom, ako sa na Slovensku zaviedlo povinné nosenie rúšok na verejnosti, mnohí ľudia prestali toľko dbať na každodenné úpravy tváre. Zatiaľčo ženské osadenstvo do značnej miery obmedzilo používanie mejkapu, u chlapov pozorujeme trend, aký nasleduje aj obľúbený porotca šou Tvoja tvár znie povedome.

dano dangl zuzana fialová

Páni si povedali, že počas obdobia pandémie koronavírusu ušetria na žiletkách a porastom na brade ponechávajú voľný priebeh – so zarasteným imidžom sa stihli predstaviť napríklad moderátori Viktor Vincze či Štefan Skrúcaný. Ich televízny kolega Dano Dangl však stavil na trošku odlišný štýl.

Hviezda markizáckej zábavnej šou 2 na 1 si nechala narásť fúziky nad ústami, pripomínajúce módne hity spred niekoľko desiatok rokov. Spolu s dohora vyčesaným dlhším három, jemnou briadkou a slnečnými okuliarmi sa tak veselý komik postaral o pomerne výraznú zmenu celkového looku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dano Dangl premena

Zdroj: Instagram/micusko | Foto: Instagram/micusko, peterzakovic