Daniela Urbanová sa už navždy zapíše do histórie desiatej série Farmy X ako banditka, ktorá to dotiahla najďalej. Po náročnom eliminačnom rozstrele totiž vypadla z hry tesne pred bránami semifinále a s vytúženou finančnou hrou sa tak musela náhle rozlúčiť. Blondínka si ale po odvysielaní súboja neodpustila verejné vyhlásenie, v ktorom bola úprimná asi až príliš.

Sympatická Dada našla svoj koniec v súťaži počas posledného finálového týždňa. Mohla za to pomerne náročná disciplína, ktorá potrápila každého z aktérov. Pre postup do semifinále bolo totiž potrebné uloviť drevenú rybu zamotaným lanom. Keďže najväčší úspech dosiahlo mužské osadenstvo, zostali v hre už len posledné dve dievčatá – Karin Dvořáková a Daniela Urbanová. Práve druhá spomenutá hráčka napokon vypadla.

dada farma

Mladá kráska po zverejnení výsledného verdiktu pocítila potrebu podeliť sa s verejnosťou o svoje názory. V príspevku na sociálnej sieti tak prehovorila k fanúšikom, ktorým odhalila spôsob, akým celú farmársku šou vnímala. “Som hrdá na seba, že som to dotiahla tak ďaleko i napriek tomu, ako sa ma chceli ženy zbaviť po mojom príchode na Farmu. Nakoniec som si tam našla svoje miesto aj zopár dobrých priateľov,” začala bývalá banditka.

Neskôr naznačila, že svoju účasť v markizáckom programe rozhodne neľutuje. V nasledujúcich slovách dokonca pre označenie samotnej Farmy použila výraz, ktorý by sme od nej možno ani nečakali. “Som nesmierne šťastná, že som sa tejto reality šou mohla zúčastniť, pretože Farma mi nič nevzala, iba dala. Veľká skúsenosť do života, a neľutujem ani sekundu strávenú na tejto “PSYCHIATRII”. A mimochodom, niekedy tam bola aj sranda,” pobavila sledovateľov krehká farmárka. Hoci je jasné, že Dada svoje porovnanie Farmy s blázincom myslela viac menej s humorom – podľa scén, ktoré sme mali možnosť sledovať na televíznych obrazovkách, sa jej za takéto pomenovanie možno len málokto čuduje…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

daniela urbanova

Zdroj: Instagram/urbanovadada | Foto: Instagram/urbanovadada, Facebook/Farma

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.