Deväť mesiacov radosti, obáv, očakávania toho najlepšieho, ale zároveň strachu zo samotného pôrodu… Každá žena prežíva tehotenstvo inak, no na niečom sa predsa len zhodnú všetky – ten moment, keď im prvýkrát vložia do náručia dieťatko, je absolútne neopísateľný. Daniela Peštová preto urobila veľmi odvážny krok – podelila sa o túto jedinečnú spomienku so svetom.

Spoločný synček speváka Paľa Haberu a modelky Daniely Peštovej Paul Henry má dnes už 11 rokov, jeho matka v ňom však vždy bude vidieť to malé bezbranné bábätko, ktorým bol, keď sa narodil.

„31.3.2009,” zaspomínala si kráska na dôležitý dátum v živote jej rodiny pri emotívnej fotografii prvého kojenia a pridala niekoľko srdiečok. Jej oči pritom prezrádzajú mnohé – úľavu, absolútne vyčerpanie, ale aj dokonalé šťastie.

Medzitým sa z Paula stal veľký chlapec, ktorý vraj s modelkou tvoria perfektný tím. Napriek tomu, že sa mu kvôli pandémii neušla oslava, po akej túžil, jeho mama mu i tak pripravila krásny deň.

„Pred mesiacom, keď si Pájo plánoval svoje narodeniny, nevyzerali ani trochu ako dnešok. Ale aj tak sa nám, myslím, podarilo urobiť ho ‘spešl’. Dneska nemusel do ‘školy’, na raňajky mal tortu, v garáži sme zavesili piñatu, ktorá dostala poriadny výprask, vytiahli sme draky a ešte nás čaká pár hier, čo si vymysleli jeho súrodenci.”

Intímnu popôrodnú FOTO si môžete pozrieť
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/daniela_pestova | Foto: Instagram/daniela_pestova