Toto že je trojnásobná matka? Len ťažko tomu uveriť, však? Daniela Peštová vyzerá pri svojom 20-ročnom synovi ako jeho rovesníčka. Ako to len robí, že stále pôsobí tak úžasne?

Syn topmodelky a partnerky Paľa Haberu, Daniely Peštovej, práve oslávil dvadsiate narodeniny. Fotka dospelého mládenca a šťastnej maminky nenechala na seba dlho čakať a na Danielinom Instagramovom profile zožala veľký úspech. Modelka totiž popri svojom mladom fešákovi pôsobí skôr ako staršia sestra, než matka troch detí.

Pôvabná modelka sa v roku 1995 vydala za Taliana Tommasa Butiho, s ktorým počala svoje prvé dieťa, syna Yannicka, ktorý práve oslávil svoje okrúhliny. Daniela k zdieľanej fotke, uverejnenej na jej Instagrame, napísala: ,,20 rokov!!! Kam ten čas ubehol?! Už nie je dieťa, už to nie je malý chlapček. Navždy bude moje dieťa. Yannick, vyrástol z teba úžasný mladý muž, krásny zvnútra i na povrchu. Milujem ťa a som skutočne šťastná, že som tvoja mama. Všetko najlepšie.”

Celý komentár napísala v angličtine, kedže so svojimi deťmi doma hovorí výhradne po anglicky a s Yannickom i taliansky. Taliančinu dokonca používajú ako tajný domáci jazyk. Viac ako dojemné vyznanie, fotka zaujme Danielinou vizážou mladistvej dvadsiatky.

Tak, dámy, dokedy sa budeme vyhovárať, že za naše oblé tvary a vzhľad môže tehotenstvo a deti? :) Daniela vyzerá úžasne!

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.