Daniela Peštová patrí medzi najkrajšie a najzaujímavejšie modelky sveta. Jej instagramový profil je jasným dôkazom, že Daniela naozaj má čím zaujať a svojich fanúšikov dokáže upútať nielen krásnou tvárou a dokonalými krivkami, ale aj iskrou a zmyslom pre humor.

Pred pár dňami však modelka svetového kalibru asi ukázala viac, ako chcela. Daniela pridala na sociálnu sieť fotku v posteli a v spodnej bielizni, ktorou chcela poukázať na to, že víkend skončil príliš skoro. Avšak aj v tomto prípade sa osvedčilo staré známe pravidlo dnešnej doby– predtým, ako pridáte fotky na sociálnu sieť, pozrite sa na ne dvakrát.

daniela-2

Jednému z fanúšikov krásnej modelky neunikol ,,malý” detail a pod fotkou sa objavil komentár: „Sa ti párajú trenky okolo gumy, nie?“ Daniela ho však zjavne prehliadla a toto zrejme svetu ukázať nechcela.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.