Atraktívne sestry Daniela a Veronika Nízlové s rodičmi a najnovším členom rodinky Lindou, ktorá začiatkom tohto roka oslávila prvé narodeniny, spoločne odleteli do exotického Dubaja. Žiaľ, otecko rozkošného dievčatka Stanislav Lobotka chýba. Prečo? 

Hoci by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že Nízlovci exotickým výletom na zlú pandemickú situáciu vo svete neprihliadajú, opak je pravdou. Zodpovedná mamička Daniela má byť podľa portálu Čas.sk aj s rodinkou na pracovnej ceste.

Daniela twiins s dcerou

,,Vybrali sme si Dubaj, lebo je tam relatívne krátky let a je to tam bezpečné a pre dieťa najhygienickejšie. Do krajiny aj do hotela nepustia ľudí bez PCR testu, všetci musia byť otestovaní. Ale išlo skôr o pracovnú dovolenku. Fotili sme kampaň pre firmu, s ktorou spolupracujeme,“ uviedla speváčka, ktorá si prázdnejšie ulice v Spojených arabských emirátoch užíva.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Večerná prechádzka nám padla dobre, žije to tu, ľudí je tu síce dosť, ale v porovnaní s dobou pred covidom oveľa menej. Pred tým by sme nemali šancu sa odfotiť len tak pred fontánou, nakoľko vždy tu bola hlava na hlave,“ napísala k snímke na Instagrame známa brunetka.

Daniela twiins s dcerou

Nakoľko si dovolenku užíva takmer celá rodina, núka sa otázka, prečo sa nepridal aj Danielin partner Stano Lobotka. ,,Stanko nemohol ísť kvôli futbalu,“ Čas.sk citoval Twiinsku.

Zdroj: Instagram/danielatwiins, cas.sk | Foto: Instagram/danielatwiins