Twiinska Daniela Nízlová trávi súčasné dni v talianskom Neapole, kde odrezaná od rodičov a dvojičky Veroniky žije v malom domácom vesmíre, točiacom sa okolo dieťatka. Keďže je okrem iných vecí pozastavená aj činnosť športových klubov, pre jej vzťah so Stanom Lobotkom znamená spoločná karanténa veľkú skúšku. Netrpia ponorkovou chorobou? Na túto a mnohé ďalšie otázky Daniela otvorene odpovedala moderátorom Telerána.

Po prvotných ťažkostiach s odlúčením od otca rodiny, dojčenskou kolikou a následných presunoch zo Slovenska do Talianska sa život Daniely Nízlovej začína konečne dostávať do normálu – aspoň v rámci možností.

„Som od januára zavretá doma medzi štyrmi stenami, takže ja som v karanténe už niekoľko mesiacov,” smeje sa Daniela, ktorá je vraj popri dieťatku na izoláciu od sveta zvyknutá a neprekáža jej. Neapolské teplo jej vyhovuje a kočíkovať chodí do záhrady a na dvor, prípadne na miesta, kam nechodia ľudia.

„My bývame dosť ďaleko od centra, takže ja napríklad vôbec neviem, čo sa deje vonku,” prekvapila mnohých speváčka. Tým, že nám ešte aj nákupy nosia domov, tak ja vôbec neviem, čo sa deje v meste. Absolútne, nemám ani šajnu. Sme úplne odrezaní od sveta, čo je možno aj lepšie. Aspoň nemám taký strach. Keby mám na to myslieť, že čo by sa mohlo stať – a čo by bolo, keby bolo – tak sa asi zbláznim.” 

Neznamená to, samozrejme, že by sa čerstvá mamička vôbec nezaujímala o situáciu vo svete, no jej jediné obavy sú vraj o dcérku.

„Ja sa vôbec nebojím o seba, lebo viem, že podľa mňa mám dobrý imunitný systém. Aj keby náhodou niečo dostanem, tak podľa mňa sa z toho vyliečim – akože myslím pozitívne. No naozaj sa bojím o malú. Predsa len takéto malinké detičky majú slabý imunitný systém,” vyjadrila obavy Daniela.

Aby speváčka eliminovala možnosť nákazy, poctivo denne dezinfikuje okrem kľúčov, mobilov, kľučiek a podobných strategických bodov aj nákupy, ktorých dovoz si objednáva. „Ale to naozaj že len kvôli malej.”

A aký je jej momentálny vzťah s partnerom Stanom Lobotkom? Daniela je príjemne prekvapená z toho, ako pomáha nielen v domácnosti, ale aj s dcérkou: „Sme na seba zvyknutí a sme zohratí,” kráska sa teší z harmónie v osobnom živote. Celý rozhovor s ňou si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/danielatwiins