Znie to priam neuveriteľne, no bývalá Twiinska Daniela Nízlová sa už takmer tri mesiace hrdí najkrajším titulom mama. Malá Linda prišla na svet za mierne zamotaných okolností, keďže spočiatku plánovaný španielsky pôrod sa na poslednú chvíľu presunul na rodnú slovenskú pôdu. Všetko ale našťastie dobre dopadlo a tmavovláska si počas karantény v Taliansku na čarovné okamihy v Trenčianskej nemocnici zaspomínala aj na sociálnej sieti.

Populárna speváčka si milovanú princeznú najprv veľmi strážila, no postupne zo súkromia uvoľňuje čoraz viac záberov. Dcérka strávila prvé dni na svete bez slávneho otca, futbalistu Stanislava Lobotku, ktorého čerstvo podpísaná zmluva s talianskym klubom na dlhé týždne “uväznila” na juhu Európy.

Daniela Nízlová Stano Lobotka

Súčasná situácia sa o to viac skomplikovala, že sa mladá rodinka naďalej nachádza práve v oblasti, najviac postihnutej epidémiou koronavírusu. Danielka však napriek strastiam osudu nádej nestráca a dlhé chvíle v domácej izolácii si spríjemňuje spomienkami na ten najmagickejší deň v živote – narodenie vytúženej dcérky Lindy.

,,Práve si listujem v mobile fotky a našla som túto, a vravím si, že sa s vami o ňu podelím. Prvá pusa hneď po pôrode a stále mám zimomriavky,” 33-ročná speváčka na materskej dovolenke urobila obrovskú výnimku, keď po takmer troch mesiacoch od príchodu svojej ratolesti odtajnila úplne prvý záber, zachytený bezprostredne po pôrode.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniela Nízlová dcéra

Zdroj|Foto: Instagram/danielatwiins