Úspešný športovec Stanislav Lobotka má rozbehnutú skvelú futbalovú kariéru v Taliansku. Aktuálne sa však nachádza doma na Slovensku, konkrétne v Trenčíne, kde si to namierila aj jeho bývalá partnerka Daniela Nízlová.

Daniela Nízlová a Stano Lobotka minulý rok na jeseň šokovali verejnosť svojím rozchodom, pričom koniec vzťahu bol nepríjemným prekvapením i pre samotnú speváčku. Známa kráska sa tak aj so spoločnou dcérkou Lindou vrátili z Neapolu na Slovensko.

Napriek veľkému sklamaniu však se*y Twiinska kvôli milovanému dievčatku na futbalistu nezanevrela a naďalej s ním udržiava kontakt. Najnovšie bola dokonca fotografmi Nového Času prichytená, ako vchádza do Stanovho luxusného bytu, v ktorom kedysi bývala aj ona. A neprišla iba na krátku návštevu.

 „Je to pravda. Stano má pár dní voľno, a tak chce byť s dcérkou,“ vyjadrila sa pre Nový Čas Daniela, ktorá do rodného mesta svojho expartnera zavítala nielen s takmer trojročnou Linduškou, ale i sestrou Veronikou a neterkou Neou. „Keď je Stano v Trenčíne, tak sa tam aj s malou zdržiavame, aby s ňou mohol byť,“ objasnila mamička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/danielatwiins, veronikatwiins, stanleylobotka37