Príchod prvorodeného potomka speváčky Daniely Nízlovej už skutočne klope na dvere. Krásna Twiinska má termín pôrodu určený na nasledujúce januárové dni, no stať sa môže skutočne čokoľvek. O tom, že tieto veci sa vopred dokonale pripraviť nedajú, sa tmavovláska presvedčila na vlastnej koži, keď musela náhle vycestovať a úplne zmeniť celý program.

Danielka sa na vytúženú dcérku Lindu nesmierne teší a jej prebiehajúce aktivity napovedajú tomu, že pri prípravách na prvý pôrod nechce zanedbať žiaden detail. Výbavička pre malú princeznú je dôkladne nachystaná, no ostatné detaily okolo samotného narodenia sa na poslednú chvíľu razantne zmenili.

Daniela Nízlová Stano Lobotka

Členka legendárneho sesterského dua Twiins mala všetko dohodnuté s nemocnicou v Španielsku, kde momentálne na futbalovom poli pôsobí budúci otec dieťatka Stanislav Lobotka. Pôvodné úmysly dvojice však náhle preťala príležitosť prestupu do talianskeho klubu Neapol, ku ktorému by mohlo dôjsť v blízkej budúcnosti.

Neplánovaný zvrat len pár dní pred pôrodom

„Rozhodla som sa prísť kvôli tomu, že keby náhodou vyšiel prestup do Neapola, tak by som zostala sama s malou zaseknutá v Španielsku minimálne 3 mesiace, takže sme narýchlo zvolili pôrod na Slovensku,” tmavovláska pre magazín Topky priblížila súčasnú situáciu.

Dvojička Veroniky Nízlovej bola v deviatom mesiaci nútená zbaliť kufre a spolu s rodičmi absolvovať zdĺhavý prevoz autom späť do rodnej zeme, pričom je veľmi pravdepodobné, že mladý športovec sa veľkého dňa zúčastniť nestihne. ,,Stanko je zatiaľ v Španielsku, chcel byť pri pôrode, ale z časového hľadiska sa mu to, žiaľ, asi nepodarí,” zdôverila sa prominentná tehuľka, nachádzajúca sa v týchto momentoch v Trenčíne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

daniela nízlová bruško

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/danielatwiins