Rozprávke speváčky Daniely Nízlovej a futbalistu Stanislava Lobotku odzvonilo na jeseň minulého roku. Dvojica žila spolu s dcérkou v Neapole, kde sa mohlo zdať, že spokojnej Twiinske nič nechýba. Pár mesiacov po rozchode však mamička priznala, že to bolo inak.

Stano Lobotka presne v čase, kedy sa mu narodila dcérka Linda, podpísal znluvu s futbalovým klubom SSC Neapol. Jeho bývalá priateľka sa tak krátko po pôrode odsťahovala spolu s dievčatkom do Talianska, kde si rodinka nažívala v luxusnej vile. Odtiaľ sa Daniela pravidelne prihovárala slovenským fanúšikom, ktorí boli až do oznámenia rozchodu celebritného páru v tom, že je medzi dvojicou všetko v absolútnom poriadku.

,,Mňa to zaskočilo tiež… Bolí to a nateraz sa necítim nijako k tejto téme vyjadrovať,“ napísala speváčka po prevalení smutnej informácie. Rovnako ako z rozchodu ostane verejnosť určite prekvapená aj z Danieliných spomienok na svoj bývalý druhý domov.

Nakoľko sa brunetka presťahovala v čase, kedy vypukla pandémia, v Neapole nemala s nikým žiadny kontakt. ,,Tam bola prvá vlna dosť kritická. Takže my sme boli doma, doma, doma, tak maximálne s kočíkom na dvore. Bol tam zákaz vychádzania. Dokonca nákupy nám nosili len pred dom, aby sme nemuseli nikam chodiť. Čiže bolo to tam dosť náročné. Predsa len sami sme tam boli na všetko,“ priznala poslucháčom Rádia Expres v šou Evity Twardzik Twiinska, ktorú mrzelo, že jej blízki sú na Slovensku a že v cudzine nikoho nepozná. V súčasnosti si však už kráska s Linduškou nažívajú u rodičov v Hronskom Beňadiku, kde aktuálne býva aj jej sestra Veronika s dcérkou Neou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

daniela nizlova

Zdroj: Rádio Expres | Foto: Instagram/danielatwiins