Slovenskej speváčke Daniele Nízlovej osud krátko pred pôrodom poriadne zamiešal karty. Hoci pôvodne plánovali s futbalistom Stanom Lobotkom ostať žiť v Španielsku, kvôli náhlemu preloženiu čerstvého otecka do tímu Neapolu, sa rodinka presťahovala do Talianska, kde aktuálne zúri epidémia koronavírusu. Tmavovláska teraz otvorene prezrádza, aká nálada v južnej časti najpostihnutejšej krajiny sveta momentálne panuje.

Čerstvá mamina dvojmesačnej dcérky Lindy si zatiaľ materstvo plnými dúškami užíva. Mnohým fanúšikom však určite v hlave vŕta otázka, ako sa mladá rodinka s vyhrotenou atmosférou vyrovnáva, keďže práve Taliansko sa stalo centrom apokalyptických scenárov.

daniela nizlova dcera

Koronavírus zasiahol predovšetkým severné oblasti i vychýrené lyžiarske centrá, ohrozeným miestom sa stávajú tiež veľké medzinárodné letiská. Keďže vládni predstavitelia krajiny nariadili absolútnu izoláciu od zvyšku sveta, vnútri štátu zavládla povinná karanténa. Ten, kto ju odmieta dodržať, môže byť postihnutí pokutou či dokonca problémami so zákonom.

Populárna Twiinska sa však, našťastie, nachádza na juhu Talianska, kde zatiaľ šíriace sa ochorenie obludné rozmery nenadobudlo. Napriek tomu je odhodlaná seba i svojich milovaných poctivo chrániť. „Moja sestra je už doma a je v poriadku. Nemá žiadne príznaky v súvislosti s koronavírusom. Obe sa však naďalej chránime. Bojujeme proti tomuto vírusu tým, že dodržiavame prísnu hygienu,“ Daniela priznala na margo toho, že jej dvojička ju bola spolu s rodičmi len prednedávnom navštíviť.

nizlova rodina

Ako ďalej odhalila, v čase, kedy s dcérkou do destinácie pricestovali, koronavírus tam už bol. ,,Mysleli sme si, že to skôr ustúpi, nie naopak, že to bude stúpať,“ speváčka priznala, že viacerí obyvatelia takýto progresívny vývoj neočakávali, možno aj preto sa prísne opatrenia až do poslednej chvíle odkladali.

Občania Neapola ale zvýšeným obavám zatiaľ neprepadajú. V meste údajne panuje pokojná atmosféra a nebezpečné respiračné ochorenie sa tam hlavnou témou dňa nateraz nestáva. „V podstate v tejto časti žiadna panika zatiaľ nevypukla. Nie sú tu ani vyrabované obchody, ani tu ľudia nechodia s rúškami. Avšak tým, že sa vyhlásila karanténa, tu možno budú ľudia nakupovať o niečo viac,“ Nízlová približuje podrobnosti, dodávajúc, že všetci sa snažia dodržiavať hygienické pokyny a tiež zbytočne neopúšťať príbytky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniela Linda Lobotková

Zdroj: feminity.zoznam.sk | Foto: Instagram/danielatwiins