Sesterské duo Twiins sa rozdelilo už nejaký ten piatok dozadu, keď Daniela učinila rozhodnutie založiť si rodinu s futbalistom Stanislavom Lobotkom, s ktorým kvôli jeho práci žije v Taliansku. Aktuálne si ale mamička užíva Slovensko a prekvapivo v jej rodnej krajine nejde len o dovolenku.

Už desiatky rokov celé Slovensko sleduje nádhernú kariéru sestier Nízlových, ktorým sa počas ich tvorby podarili aj spolupráce so svetovými hviezdami, ako Flo Rida, Sean Paul či Snoop Dog. Cesty nerozdeliteľných dvojičiek sa ale predsa len rozišli, keď Daniela otehotnela a po pôrode sa vybrala za svojím priateľom na juh Európy.

Veronika tak prednedávnom začala rozbiehať sólovú kariéru pod novým umeleckým menom Vebi, pričom po jej hite Zakázaná sme sa po troch mesiacoch dočkali hneď dvoch nových songov – Nemám záujem a spolupráce so spevákom Puertom SUPERQUAD.

Po naozaj dlhej dobe si ale fanúšikovia dua Twiins mohli prísť na svoje – po roku to totiž obe sestry Nízlové roztočili na jednom pódiu. A tak kým si starí rodičia užívali vnučku Lindu, súrodenecká dvojica v známom popradskom aquaparku opäť vyrazila pred davy fanúšikov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

View this post on Instagram

@regionvysoketatry

A post shared by AquaCity Poprad Official (@aquacitypoprad) on

 

Foto/Zdroj: Instagram/aquacitypoprad/danielatwiins/veronikatwiins