Od narodenia malej Lindy Lobotkovej ubehli necelé dva týždne, no hrdému ocinovi sa osobné stretnutie s prvorodenou dcérkou zatiaľ uskutočniť nepodarilo. Futbalista Stano Lobotka totiž uviazol v talianskom Neapole, kam tesne pred pôrodom partnerky Daniely Nízlovej narýchlo prestúpil. Speváčka si tak musí prvé dni s ratolesťou odkrútiť bez pomoci a o tom, že to nie je vždy prechádzka ružovou záhradou, svedčí aj najnovší záber.

Očarujúce dvojičky Nízlové pôsobia na hudobnej scéne viac ako dvadsať rokov, pričom okrem speváckych výkonov či nápaditých videoklipov dokázali zaujať aj vypracovanými postavičkami, štýlovými outfitmi či vždy perfektne upraveným vzhľadom.

Twiins

Mladé tmavovlásky si bez problémov môžu dovoliť experimentovanie, čoho dôkazom je aj nedávna vlasová premena jednej zo sestier, Veroniky. Aj Danielka sa však ešte donedávna prezentovala v čo najžiarivejšom svetle, kedy jej zovňajšok neraz zdobili honosné róby, trendové účesy či výrazné líčenie.

Najnovšie sa ale zdá, že sa členka hudobného dua Twiins naplno oddáva materským povinnostiam, ktoré viac či menej poznačia výzor každej ženy. Je preto jasné, že popri starostlivosti o novorodeniatko na dokonalú vizáž neostáva čas ani energia, vďaka čomu fanúšikovia spoznávajú brunetku bez prebytočných príkras.

daniela nízlová

Kým mladý športovec si na juhu Európy buduje úspešnú kariéru, jeho drahá polovička sa 24 hodín denne venuje bábätku, čo môže byť poriadne vyčerpávajúce. ,,Ťaháme nočnú,” Daniela sa vyfotila o štvrtej ráno s malým klbkom radosti v náručí, ktoré jej priveľa spánku evidentne nedoprialo.

Je to vôbec po prvýkrát, čo sa známa slovenská diva pred fanúšikmi ukázala uprostred noci úplne nenalíčená a neupravená. Spokojným materským úsmevom na tvári však dala verejnosti jasne najavo, že jej takýto prirodzený “stav” vôbec neprekáža.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniela Nízlová Linda

Zdroj|Foto: Instagram/Danielatwiins