Daniela Nízlová, ktorú poznáme ako speváčku najpopulárnejšieho slovenského dua Twiins, sa spolu s partnerom, futbalistom Stanislavom Lobotkom pripravujú na príchod svojho prvého bábätka. Dadkin termín pôrodu by mal vyjsť na január, z čoho vyplýva, že sa kráska aktuálne nachádza približne v šiestom mesiaci, i keď jej postavička tomu vôbec nenasvedčuje!

Vzťah Daniely s o deväť rokov mladším priateľom Stanom sa od začiatku posúva turbulentnou rýchlosťou, čomu značí aj fakt, že dvojica len päť mesiacov od prevalenie ich spoločnej lásky svetu oznámila veľkú novinu o radostnom očakávaní prvého dieťatka. Život krásnej speváčky sa tak obrátil úplne naruby.

Daniela Nízlová s priateľom Stanislavom Lobotkom

Známa dvojička si zbalila kufre a pred kariérou sa rozhodla uprednostniť rodinný život po boku Lobotku, ktorý aktuálne žije v Španielsku. Párik si však na chvíľu odbehol na štadión v Brage, kde na včerajšom zápase 2. kola Európskej ligy UEFA prišiel podporiť Slovanistov. Tento výletík sa, samozrejme, nemohol zaobísť bez fotografie, s ktorou sa Daniela podelila s fanúšikmi.

Stano a Daniela na štadióne v Brage

Daniela ako Nicki Minaj

33-ročná budúca mamička vyzerá naozaj famózne, pričom jej krivky budú môcť diváci TV Markíza obdivovať i v nedeľu večer v šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa spolu so sestrou Veronikou a Barborou Švidraňovou predstavia ako svetové hviezdy – Ariana Grande, Jessie J a Nicki Minaj.

Daniela stvárni práve čokoládovú speváčku, ktorá má poriadne rici a cici – v se*y zlatých šatočkách a s bohatou kučeravou hrivou nám predvedie, aká dračica sa v nej skrýva. Zatiaľ si jej skvelú premenu môžete pozrieť aspoň na fotkách!

Zľava: Nicki Minaj, Jessie J a Ariana Grande
Zľava: Daniela a Veronika Nízlové a Barbora Švidraňová

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniela ako Nicki Minaj

Zdroj/Foto: Instagram/danielatwiins, twiinsmusic, YouTube