Bývalá tenistka Daniela Hantuchová a známa slovenská herečka Zuzana Vačková sa pustili do spoločného youtubového projektu – podľa všetkého pôjde o talkshow, ktorá bude niesť názov Dani And Zuzi. Hoc zatiaľ tvorkyne verejnosti veľa informácií neprezradili, s istotou sa dá povedať, že vďaka natáčaniu sa vyslúžila športová reprezentantka stretla so svojím hudobným idolom. 

Daniela Hantuchová, ktorá v roku 2017 zavesila tenisovú kariéru na klinec, sa aktuálne venuje moderovaniu a komentovaniu zahraničných športových prenosov a udalostí. Najnovšie sa však pustila do projektu s obľúbenou herečkou Zuzanou Vačkovou.

Pred pár dňami dámy učinili stretnutie s česko-slovenskou hudobnou legendou Michalom Davidom, aby spoločne pred kamerami prehodili zopár slov. Asi najväčšiu radosť z nakrúcania mala Danielka, pre ktorú je spomínaný interpret vzorom. ,,Ďakujeme, Michal David, že už toľké roky svojou hudbou a slovami v nich motivuješ generáciu za generáciou a dodávaš tak energiu naším obom krajinám,” napísala plavovláska na sociálne siete k fotke s idolom.

Hitmaker v najlepších rokoch vraj prispel do života sympatickej krásky svojou hubou, ktorá ju dokázala nakopnúť naozaj kedykoľvek. ,,Nepoznám skladbu, ktorá má v sebe viac energie ako NONSTOP. Veľa dní, keď som mala toho dosť a bola tak unavená, že už som ani nevládala ísť na tréning, stačilo si obuť tenisky, pustiť túto skladbu a zrazu som mala síl na rozdávanie,” píše Daniela na Instagrame. Ak by ste si mysleli, že po dlhých rokoch tvrdej driny Popradčanku song už omrzel, ste na omyle. ,,Aj teraz po kariére je stále mojou prvou skladbou v playliste pri rannom behu,” dodáva na záver.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/danielahantuchovaofficial