Od narodenia prvorodenej dcérky bývalej Twiinsky Daniely Nízlovej ubehol už mesiac, no čerstvá mamina si bábätko od začiatku úzkostlivo chránila. Doposiaľ teda fanúšikovia z neho nemali možnosť uzrieť takmer ani kúsok. Ľady sa však lámu a slávne dvojičky Nízlové postupne z malej nástupkyne odhaľujú viac.

Keďže otec dievčatka Stano Lobotka je kvôli pracovným povinnostiam od rodiny na míle vzdialený, musí sa 33-ročná tmavovláska obracať ako vie. S plnením rodičovských úloh jej momentálne veľmi pomáhajú nielen rodičia, ale tiež na vlas rovnaká sestra Veronika.

daniela nizlova dcera

Hrdá teta berie princezničku ako svoju vlastnú a zrejme preto sa túžila rozkošnou neterou pochváliť na sociálnej sieti. Vydatá sestra tak konečne svetu ukázala omnoho viac než jej dvojička, keď si Lindu vyfotila takmer celú, len s prekrytými očami.

,,Parťáčka naša,” speváčka, aktuálne vystupujúca pod umeleckým menom Vebi, dala jasne najavo, že dieťatko sa za necelý mesiac stalo neodlúčiteľnou súčasťou klanu Nízlových. Príspevok napokon zdieľala i samotná mamina, usudzujúc, že zrejme nastáva čas, aby verejnosť jej ratolesť postupne spoznávala. Bábätko s pootvorenou pusou, odeté do ružových dupačiek, pôsobí ako krehká bábika a je skutočne, ako sa hovorí, na zjedenie. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Linda Lobotková

Zdroj|Foto: Instagram/danielatwiins