Herec Daniel Radcliffe, známy najmä vďaka hlavnej úlohe v ságe o čarodejníckom účňovi Harrym Potterovi, sa rozhodol pre veľký životný krok. Milovníčky a fanúšičky mladého umelca určite poteší, že Daniel konečne našiel svoju životnú lásku a rozhodol sa s ňou stráviť celý život!

Radcliffe už päť rokov randí s herečkou Erin Darke, s ktorou sú do seba zamilovaní až po uši. Erin je americká herečka, ktorá sa preslávila predovšetkým vo filmoch, ako „Odpojiť“, „Still Alice“ či „Draft Day“. Daniel Radcliffe si okrem série Harry Potter zahral aj v mnohých iných úspešných snímkach, hlavnú postavu stvárnil v dramatickom fantasy trileri “Horns”, ale aj v dráme “Žena v čiernom”. S Erin spolupracovali na filme „Kill Your Darlings“.

Herci si spoločne preskákali naozaj všeličím, Erin stála pri Danielovi i v čase, kedy ho prevalcovala závislosť na alkohole. Jeho priateľka mu bola po celý čas oporou a pomohla mu opäť sa postaviť na nohy. Aj napriek prekážkam, ktoré sa im postavili do cesty, sa hviezdy rozhodli posunúť svoj vzťah na vyššiu úroveň a začali plánovať spoločný život. A my im rozhodne fandíme!

Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.